Yeni Türkiye Vakfı Uşak Şubesi Başkanı İsmet ÇAMBEL ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek ,tebrik ettiler.
![web_+IMG_2498](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/06/web_IMG_2498.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Yeni Türkiye Vakfı Uşak Şubesi Başkanı İsmet ÇAMBEL ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek ,tebrik ettiler.