Veolia ‘dan Vincent DUCHATEAU ve Her Enerji Genel Müd. Yrd. Hakkı AZİZLERLİOĞLU; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![a+IMG_0915](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/aIMG_0915.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Veolia ‘dan Vincent DUCHATEAU ve Her Enerji Genel Müd. Yrd. Hakkı AZİZLERLİOĞLU; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.