Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER ve Muratbey Uşak Sportif Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÖZDEN , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU’ nu makamında ziyaret ederek tebrik ettiler.
![a+IMG_0878](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/aIMG_0878.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER ve Muratbey Uşak Sportif Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÖZDEN , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU’ nu makamında ziyaret ederek tebrik ettiler.