UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım şöyle konuştu: ” Türkiye’nin Yükselen Yıldızı Uşak Organize Sanayi Bölgesi yeni yatırımları ve sanayicilerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile Ülkemizin önemli sanayi bölgeleri arasında yerini almaktadır. Sanayicilerimize sunduğumuz hizmetlerimize her geçen gün yenilerini eklemekteyiz. Bizler sanayicilerimizin her türlü sorunlarının anında giderilmesi hususunda projeler üretiyor ve bunları hayata geçiriyoruz. En önemli projelerimize kısaca değinmek gerekir ise; UOSB Müdürlük binamızı yenileyerek daha modern ve daha çok hizmeti barındıran bir yapıya kavuşturduk. Bölgemiz için büyük bir önem arz edenUOSB gölet projemizde ise inşaatlarımıza başlayarak yapımına hızla devam etmekteyiz.Sanayicilerimizin banka, kargo, rulman, soğuk demir, tamirat vb. gibi ihtiyaçlarını şehir merkezine gitmeden karşılayabilmeleri için UOSB Finans ve Ticaret merkezi projemizi hayata geçirdik. Halihazırda 2 banka şubesi ve 15 iş yeri bu merkezde hizmet vermektedir, finans merkezimizde üçüncü bir bankanın hizmet vermesi ile alakalı çalışmalarımız devam etmektedir. UOSB arıtma tesisimize ilave havalandırma havuzları kuruyoruz, bu sayede mevcut arıtma tesisi kapasitemizi 8.000 m3/gün arttıracağız. OSOS (Uzaktan Otomatik Sayaç Okuma Sistemi) sistemini kurarak sanayicilerimizin elektrik tüketimlerini anında görebilmelerini sağladık. Bu sistem bize hızlı, kolay ve güvenli sayaç okuma gibi birçok fayda sağlıyor.
UOSB için en büyük öneme sahip projemiz ise sanayicilerimizin yer taleplerini karşılamak adına oluşturmayı düşündüğümüz 3. Bölge çalışmalarımızdır. 3. Bölge ile ilgili bakanlık nezdinde girişimlerimizi yaptık. Mevcut bölgemizde doluluk oranımız %99 seviyesine ulaşmış bulunuyor, yeni kurulacak olan 3. Bölgemiz ile 644 hektar olan UOSB alanı 200 hektar daha büyüyecek olup 3. Bölgenin 2015 yılı ortalarında planlama aşamasına geçmesini öngörüyoruz.
Bunlar gibi birçok hizmet ve projemizi hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Siz değerli sanayicilerimizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.”
Başkan Yıldırım yaptığı konuşma ve sunumun ardından sanayicilerin soru, görüş ve önerilerini dinleyerek sanayicilere toplantıya katılımları için teşekkür etti.
9A3_IMG_6997
711_IMG_5116
755_IMG_6970
AE6_IMG_5080
B7Z_IMG_5152

Bir yanıt yazın

E-mail adresiniz gösterilmeyecek. Dolduruması zorunlu alanlar * ile belirtilmiş

Gönder