Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN ve Şube Müdürü Şerif AĞAOĞLU ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![a+aIMG_0938](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/aaIMG_0938.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN ve Şube Müdürü Şerif AĞAOĞLU ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.