Uşak Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Şakir ÖZDEMİR ve MEB Şube Müdürü Abdullah KAYA ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU’nu ziyaret ederek tebrik ettiler.
![a1a+IMG_0932](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/a1aIMG_0932.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Uşak Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Şakir ÖZDEMİR ve MEB Şube Müdürü Abdullah KAYA ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU’nu ziyaret ederek tebrik ettiler.