UGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Metin DOKUR ve Yönetim Kurulu üyeleri;Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![Panorama1](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/Untitled_Panorama1.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
UGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Metin DOKUR ve Yönetim Kurulu üyeleri;Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.