TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muhterem BALTA ve Yönetim Kurulu Üyeleri ;Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![1000pan1a](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/1000pan1a.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muhterem BALTA ve Yönetim Kurulu Üyeleri ;Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.