Tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Derneği Başkanı Ertuğrul ERİK , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Kadir YILDIZ’ı ziyaret etti.
![040920131](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/08/040920131.png)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Derneği Başkanı Ertuğrul ERİK , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Kadir YILDIZ’ı ziyaret etti.