SGK Uşak İl Md. İbrahim ÖZTÜRK , Mdr.Yrd. İzzettin TEKİN ve İşverenler Şefi Halil ERTÜRK; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![a+IMG_0909](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/aIMG_0909.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
SGK Uşak İl Md. İbrahim ÖZTÜRK , Mdr.Yrd. İzzettin TEKİN ve İşverenler Şefi Halil ERTÜRK; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.