Organize Sanayi Bölgeleri parsel satış ve devir işlemleri ile ruhsat ve izinlerin izlenmesi maksadıyla her altı ayda bir olmak üzere toplantılar Uşak Organize Sanayi Bölgesi ‘nde düzenlenmektedir.Bu sayede Bilim , Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na raporlamalar yapılmaktadır.
Bölgemizde gerçekleşen toplantıda , Uşak İli Vali Yardımcısı Halil İbrahim ERTEKİN ,Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürü Orhan KARALAR, Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Serdar SAĞIROĞLU , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Vedat ALTAY ve Uşak Organize Sanayi Bölgesi Harita Birimi Şefi Bülent YILDIRIM katıldılar.
![w++IMG_3538](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/08/wIMG_3538.jpg)