Özel Öztan Hastahanesi Genel Müdürü Arzu Akın ve Plastik Cerrah Op.Dr.Utku Nacak , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.
![w+IMG_2574](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/06/wIMG_2574.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Özel Öztan Hastahanesi Genel Müdürü Arzu Akın ve Plastik Cerrah Op.Dr.Utku Nacak , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ilettiler.