Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Vakkas Dok, Yönetim Kurulu Üyeleri , Ömer Çınar, Hüseyin Salıcı ve Bölge Müdürü Namık Gök; 2018 yılında Ulubey Kaymakamı olarak göreve başlayan ve birkaç hafta önce Uşak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri görevine getirilen Onur Özaydın’ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olması dileklerini ilettiler.
![il_ozel_idare_banner](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/il_ozel_idare_banner.jpg)