ICBC Bank Uşak Şube Md. Durmuş BULUT ve Ticari Pazarlama Md. Mete AKGÜL ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![web_+IMG_2435](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/06/web_IMG_2435.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
ICBC Bank Uşak Şube Md. Durmuş BULUT ve Ticari Pazarlama Md. Mete AKGÜL ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.