Gedik Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Osman GEDİK ve Özgür Ali KAYA; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![a+IMG_0985](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/aIMG_0985.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Gedik Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Osman GEDİK ve Özgür Ali KAYA; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.