Garanti Bankası Ege Bölge Müdürü Sibel KAYA ve Garanti Bankası Uşak Şube Müdürü Ramazan MIDIK , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![Untitled_Panorama1](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/06/Untitled_Panorama1.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Garanti Bankası Ege Bölge Müdürü Sibel KAYA ve Garanti Bankası Uşak Şube Müdürü Ramazan MIDIK , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.