Banaz Acar Elektrik ve Siemens A.Ş.’nin işbirliği ile düzenlenen “Yeni Nesil Salt Entelasyon Cihazları Semineri” , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı konferans salonunda düzenlendi.
![logousta](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/04/logousta.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
Banaz Acar Elektrik ve Siemens A.Ş.’nin işbirliği ile düzenlenen “Yeni Nesil Salt Entelasyon Cihazları Semineri” , Uşak Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı konferans salonunda düzenlendi.