AKBANK Uşak Şube Md.Erol TAŞDELEN ve Osman TOPAL ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.
![w+IMG_1407](https://uosb.org.tr/wp-content/uploads/2016/05/wIMG_1407.jpg)
Tanıtım Filmi
Başvuru Yap
Yatırım Yapanlar
İletişime Geç
AKBANK Uşak Şube Md.Erol TAŞDELEN ve Osman TOPAL ; Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil AĞAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek tebrik ettiler.