Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi, Türk Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Uşak Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyarette Uşak Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Halil Ağaoğlu’nun yanında Yönetim Kurulu Üyeleri Serdar Sağıroğlu, Fahri Polat, Ali Yangıncı, İbrahim Saçlı, Ömer Çınar eşlik etti.

 

“Polis, Milletinizin Huzur ve Güvenliğinin Teminatıdır”

Uşak Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Halil Ağaoğlu, “Ülkemizin dört köşesinde büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, gücünü kanunlardan, desteğini de halktan alan geçmişi şanla ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıldönümünü hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesine özel bir gün için Sayın Müdürümüzü makamında ziyaret etmek istedik. Hüsnü kabulleri için şükranlarımızı sunuyoruz. Bu vesile ile başta şehit olan polislerimizi rahmet, minnet ve şükranla anarken, görevleri başında bulunan tüm teşkilat mensuplarının çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

“ Halka Sınırları Olan Değil, Sınırları Açan Emniyet”

Uşak Emniyet Müdürlüğü sınırları içerinde bulunan ve halkın vakit geçirebildiği alanda düzenlemelerdeki duyduğu memnuniyetlerini dile getiren Ağaoğlu, “ Müdürümüz Sayın Mesut Gezer önderliğinde Emniyet Müdürlüğümüz alanı içerinde nostaljik bir alan oluşturulmuş. Alanda Türk Polis teşkilatına zamanında hizmet etmiş hava ve kara araçları, nostaljik tramvay, yeşilçamın unutulmaz sanatçılarının görsellerini görmek bizlere tarihe yolculuk yaptırırken; 16 Türk Devletinin kurucularının büstleri ve Türk Polis Teşkilatını simgeleyen Kartal Büstü altına çakılmış bugüne kadar şehit olan kahraman polislerimizin isimlerinin yazıldığı plakalarını görmek bizlere gurur ve duygu dolu anlar yaşattı. Böylesine kıymetli görsel şöleni bizlere sundukları için başta Sayın Müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.